Świat zabawek         Serdecznie Witamy !     Sklep   > PLAYHOUSE <      

MATY EDUKACYJNE DLA DZIECI

Maty edukacyjne towarzyszą dziecku od pierwszych tygodni życia, stymulując rozwój, przyspieszając naukę.
Maty edukacyjne polecają neurolodzy bo dziecko ma zachętę do próbowania nowych umiejętnośc.   

Dla kogo maty?

Nasze maty adresowane są do dwóch grup wiekowych:

NOWORODKI I NIEMOWLAKI:
Nauka siedzenia i chodzenia to wyjątkowy okres zarówno w życiu dziecka, jak i jego rodziców. Dla dziecka to czas intensywnego trenowania skomplikowanej sztuki podnoszenia główki, turlania się, pełzania, raczkowania, a wreszcie chodzenia. Dla rodziców to czas niekończącej się obawy o to, jak stworzyć dziecku najbezpieczniejsze miejsce na te treningi. Puzzle piankowe są idealnym rozwiązaniem. 

Wykonane z miękkiej, grubej pianki chronią maluchy i przed zimną podłogą i przed bolesnymi skutkami ewentualnych upadków. Co więcej, zabawa nimi pomaga ćwiczyć koncentrację, pamięć oraz służy poznawaniu nowych słówek. Produkt rozwija zdolności psycho-motoryczne malucha; stymuluje wyobraźnię, zmysł dotyku, wzroku, pobudza receptory czuciowe na wrażliwej podeszwie stopy. Nasze puzzle potrafią jeszcze więcej. Można z nich stworzyć konika na biegunach, samochodzik, motor albo kolorową kwiatową łąkę. Dzięki zastosowanym materiałom konstrukcje są bardzo stabilne, a mimo to niezwykle lekkie.


Można by tu duzo pisac - wydaje mi sie jednak ze lepiej oddać glos rodzicom - oto kilka opini na temat mat edukacyjnych zapisanych przez rodzicow ...

- Kochani - chciałam podzielić się z Wami kilkoma uwagami na temat mat edukacyjnych  dla naszych pociech .
Ze swych doświadczeń powiem tak : byłam przekonana ze Kuba nie polubi maty , specjalnie  kupiłam jedną z
TAŃSZYCH w sklepie internetowym PLAYHOUSE , ze względu na to , że jak piszę byłam pewna ze wyląduje za łóżkiem i nie będzie wogóle używana ,a nie chciałam wydać niepotrzebnie trzech stów na jakąś "firmówkę " otóż Kubuś tak zakochał się w tej macie ze z chwilą gdy pierwszy raz go na niej położyłam zaczął obracać się z plecków na brzuszek , obracać wokół własnej osi , podnosić główkę leząc na plecach no bajka po prostu.   Potrafi leżeć na niej i sam się bawić nawet przez całe 3 godziny

- Ja mam BABY MIX KRÓLICZEK z maty jestem bardzo zadowolona, Matylda spędzała na niej całe godziny i najważniejsze, do pralki i wszystko czyste, kupiłam w PLAYHOUSE i jestem bardzo zadowolona. 

Mata Edukacyjna - BABY MIX KRÓLICZEK

Maty wykonane są z bardzo dobrej jakości, atestowanych materiałów. Przeznaczone dla niemowląt i małych dzieci, które nie poruszają się jeszcze samodzielnie. Zabawka umożliwia rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej dzięki kolorowym przywieszkom zamocowanym do pałąków. Barwna mata przyciąga uwagę dziecka i uczy rozpoznawać kształty.

Większość mat z serii Baby Mix wyposażone jest w różne zabawki typu: maskotki, grzechotki, lusterko oraz ciekawe niespodzianki w postaci np. szeleszczących ruchomych elementów.

WYMIARY:
średnica (przekątna mat) ok. 100 cm.

SKŁAD:
80% bawełna,
20% poliester (wypełnienie).
Maty posiadają europejski certyfikat CE oraz spełniają normę EN71-98(P1,2,3)


Wyniki badań z KOMAG-u. wskazują że maty 
nie zawierają substancji takich jak:
- formamid -
- acetofenon -
- 2-fenylo-2-propanol -

 WAŻNE Wszystkie artykuły dla dzieci w sklepie PLAYHOUSE spełniają najsurowsze normy europejskie oraz posiadają znak CE !

Gwarancje

Każdy produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta! Gwarancje rozpatrujemy na podstawie wystawionego dowodu zakupu - faktury lub paragonu.
Sklep z zabawkami playHouse - gwarantuje satysfakcję - respektując prawo Klienta do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty zakupu.

index3.html

ZAPRASZAMY DO SKLEPU